Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szyba tylna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szyba tylna

    witam
    jako nowy posiadacz osemki borykam sie z typowa usterka a raczej wada 8emek. minowice w moim egzemplazy soa drobne ogniska wilgocie na obrzerzach tylnej szyby.
    czy ma knos do sprzedania taka szybe ewentyalnie macie jakis panent na usuniecie tej wigloci (wyciagniecie szyby i jakas naprawa).
    bym byl wdzieczny za podpowiedzi

  • #2
    To się nazywa rozwarstwienie szyby. Pewnie już wychodzi poza uszczelkę, skoro o tym piszesz. Tylko wymiana na nową szybę załatwia sprawę.
    To częsta przypadłość starych samochodów. Nie spotkałeś się z tym nigdy?
    Było Mercedesa Wziąć.

    Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
    http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

    Komentarz


    • #3
      w sumie nie na razie wizualnie widac ze cos sie zaczyna dziac, ale wiem juz w jakim kierunku to idzie...
      czy orientujecie sie za ile mozna kupic taka szybe?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez r2r221 Zobacz posta
        czy orientujecie sie za ile mozna kupic taka szybe?
        Zapytaj Sebastiana...

        Komentarz


        • #5
          Mam jeszce kiilka pytaan.Znalazlem uzywana szybe w dobrym stanie za 1800zl :
          1. Co myslicie o cenie niewiem dla mnie troche duzo aczkolwiek to 8?
          2. Jak duze jest ryzyko, ze mimo sporego kosztu ta szyba spotka ten sam los i bede w tej samej sytuci? Niewiem czy ten problem wynika z wieku we wszytkich szybach czy tylko w jakis felernych ezgezmplarzach.
          3. Czy macie moze namiar na jakis serwis ASO ktory wciaz ma w ofercie czeci do 8 (szyba) , dzwonilem do serwisu we Wroclawiu i powiedzieli mi ze oni nie posiadaja ale niektore ASO wciaz maja w ofercie.

          Komentarz


          • #6
            Swego czasu ktoś tu zachwalał szyby z Pilkingtona. Nawet czołowe. Ponoć tańsze od oryginałów. O ile dobrze zapamiętałem, są nieco cieńsze i trzeba wziąć na to poprawkę przy montażu, by uszczelka ładnie pokrywała się z karoserią. Wydaje mi się, że technologia wytwarzania szyb się poprawiła, bo nie spotkałem rozwarstwionych szyb
            w samochodach po 2000r.
            Mieszkasz w Polsce, to popytaj o szyby do Twojego auta w warsztatach trudniących się montażem szyb samochodowych.
            Było Mercedesa Wziąć.

            Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
            http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

            Komentarz

            Pracuję...
            X