Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BMW E31 840i - EL. NADWOZIA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BMW E31 840i - EL. NADWOZIA

    Czesc, tak jak wspominalem w przywitalni, stałem sie posiadaczem klocków LEGO a'ka 850i, zeby ułatwic sobie skladanie, i wyeliminowac braki w czesciach zdecydowalem sie na zakup całego angola. Takze jesli ktoś z Was by coś potrzebował dajcie znaka. ja zabieram tylko pierdółki z niej, moze ktos bedzie potrzebował coś wiecej.

    Wiem jak cięzko z czesciami do tego modelu.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 8 photos.

  • #2
    Zamawiam lampy tylne, osłony słupków "C" i popielniczkę kompletną. Podaj na priv sposób zapłaty.

    Komentarz


    • #3
      Hej, napisz mi wszystko drogą mejlową [email protected], tam Ci wszystko wycenie i dasz mi dane do wysylki.

      Komentarz


      • #4
        Panowie, jedna ważna sprawa, nie zarejestrowałem się na tym forum żeby robic interesy, chce aktywnie uczestniczyc, pytac o porady, obserwowac ósemeczki innych uzytkowników. Jesli częsc z Was uwaza ze jestem tu tylko i wyłącznie po to zeby rozsprzedac swoje auto to się mylicie. A teksty typu że jesteśmy klubowiczami i powinnismy sobie pomagac, hola hola, a kto zapłacił za to auto? Ja czy był to czyn społeczny całej grupy? Ludzie litosci, nie jestem idiotą i za darmo częsci Wam oddawac nie będe, a proponowanie mi za komplet tylnych lamp 300zł i pozniej rzucanie tekstatmi typu "Skoro zarejestrowałeś się do klubu by robić interesy..... W tym klubie ludzie sobie pomagają i doradzają bezinteresownie." . Ja chętnie darowałbym sobie zakup tego auta, a czesci które potrzebuje kupił od Was, ale Wy tego nie macie, ja tez tego nie mam, i internety równiez tego nie maja, a ASO rozkłada rece. To co wtedy mam robic? Czekać? Zastanówcie sie dwa razy zanim zaczniecie brac mnie na "klubowicza", którym w dodatku nie jestem bo nikt mnie nie zaakaceptował

        Komentarz


        • #5
          Mnich, nie przejmuj się! Ty decydujesz o cenie.
          Było Mercedesa Wziąć.

          Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
          http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

          Komentarz


          • #6
            dokładnie, Twój samochód, Twoje ceny

            Komentarz


            • #7
              Zagdzam się z przedmówcami

              Komentarz

              Pracuję...
              X