Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fitry kabinowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • fitry kabinowe

    Czy ktoś ma lub wie gdzie kupic fitr kabinowy do 850.Napisałem tutaj poniewaz nie mam pelnego dostępu do forum z niewiadomych powodów.Pozdrawiam,
    6 speed

  • #2
    wyślij VIN do guest , to będziesz miał pełen dostęp.

    Komentarz


    • #3
      Kup filtry do citroena C4 Picasso, pasują idealnie i są na dodatek w wersjach z węglem aktywnym. Sprzedają je w kompletach po dwie sztuki i kosztują 30-40zł.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        poważnie od c4 pisasso pasują?

        Komentarz


        • #5
          Poważnie. W dziale zrób to sam jest cały temat dotyczący przerabiania oraz zamienników dla tych filtrów i tam właśnie jeden z kolegów przypadkiem odkrył, że pasują od Citroena C4. Jestem świeżo po wymianie, więc mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić słuszność obserwacji kolegi elcaminos. Kupiłem wersję z aktywnym węglem, musiałem tylko leciutko podciąć dwa rogi filtra i wszedł w ramkę jak w masło. Kosztowały 39 zł
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            dzięki wielkie, jakoś przeoczyłem ten temat, póki co mam nowe oryginalne ale do drugiej będę musiał założyć

            Komentarz


            • #7
              Dzieki za info odnośnie filtrów,Spróbuje napisać ponownie w sprawie pełnego dostępu.Chociaż jestem tu zarejestrowany koło 9lat
              6 speed

              Komentarz


              • #8
                mam nowe filtry do e31 na sprzedaz jak cos to dzwon 609570560

                Komentarz

                Pracuję...
                X