Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedam kierunki, felgi MK Motorsport, AC Schnitzer 3 tlg, całą 850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzedam kierunki, felgi MK Motorsport, AC Schnitzer 3 tlg, całą 850

    Witam, reorganizuje trochę garaż i będę posiadał kilka ciekawych części w najbliższym czasie na sprzedaż:

    - kierunki w zderzak, para, przy halogenach mają odłamane po jednym rogu w miejscu mocowania, abosolutnie niewidoczne po zamontowaniu, poza tym stan idealny - cena: 1600 zł

    - dedykowane do E31 felgi MK Motorsport w rozmiarach 9,5x18 et 5 oraz 11x18 et 21. Felgi idą na dniach do renowacji także istnieje możliwość wykończenia ich "na życzenie". Po Alpinach chyba najciekawsze jednoczęściowe koło z epoki do E31 - cena: 8000 zł

    - AC Schnitzery Rennsport Typ I w rozmiarach 8,5x17 et 13 oraz 10x17 et 19. Koła świeżo po renowacji, czekają na powrót śrub z chromowania i po skręceniu będą gotowe do założenia na auto. Oryginalne rozmiary, oryginalne grube ranty OZ wraz z 10 kątnymi śrubami i nakrętkami. Rotory w czarnym połysku, ranty oczywiście polerowane, koła absolutnie perfekcyjne i bardzo poszukiwane - cena: 9500 zł.

    - ostatnia pozycja to moja E31 850 z '91 roku. Ogłoszenie wrzuciłem na otomoto, cena 34 tysiące. Auto do renowacji lub na części, ze względu na tryb pracy sam nie mam czasu na rozbiórkę dlatego sprzedaż tylko w całości. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to na pewno się dogadamy, kwestia ceny jest "elastyczna". Uprzedzając komentarze - nie, nie opłaca się kupować słabego egzemplarza z nadzieją na remont... dlatego pozbywam się tego by kupić coś upatrzonego i w ładnym stanie Pośrednio jeśli ktoś weźmie ode mnie to auto to przyłoży rękę do zakupy następnej sztuki dla której zwolni miejsce w garażu

    Jeśli ktoś jest czymkolwiek zainteresowany to proszę śmiało dzwonić: 500 762 130.

    Pozdrawiam serdecznie, Artur

  • #2
    UPDATE: kierunki sprzedane, Ac Schnitzery sprzedane, auto też poszło. Zostały MK Motorsporty, mam też sprężyny obniżające AC Schnitzera i dwie oryginalne dokładki Alpiny gdyby ktos był zainteresowany.

    Komentarz

    Pracuję...
    X