Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupię BMW 850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupię BMW 850

    Tak jak w temacie,poszukuję BMW 850(wszystkie wersje silnikowe), stan bez znaczenia, może być do odbudowy, do sprowadzenia skądś, ktoś coś ma?
    Kupiłeś kiedyś ósemke i od kilku lat stoi w stodole?Nie wiesz co z nią zrobić? Sąsiad trzyma od kilku lat na podwórku? Daj mi znać!
    Cena? czym taniej tym lepiej.. Oferty do 60tyś tez można podesłać, ale tak jak mówię, ostatnio pokazują się ósemki za 10-18tysięcy pln, dla tego mam nadzieję że może jakąś odrobiną szczęścia znajdę fajną bazę, odbuduje po swojemu i doprowadze do super stanu..

    Dla niektórych post może wydać się smieszny, ale spróbować zawsze można
    Pozdrowienia dla Wszystkich klubowiczów

  • #2
    Te za 10-18 tys to tylko fikcyjne ogłoszenia dla obniżenia średnich notowań. Nie łudź się.
    www.automobile-catalog.com
    http://www.facebook.com/automobilecatalog

    Komentarz


    • #3
      A to co u nas tutaj w dziale było parę dni temu za 18k?
      Z właścicielem tej czarnej ósemki ze Szczecina co była za 10k udało mi się skontaktować i naprawdę ją miał, pare dni temu również na sprzedajemy była wystawiona fioletowa za 10k, ale niestety nie zdążyłem nawey ogloszenia zobaczyć..
      Więc próbuje może jeszcze takie sztuki się trafią..

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez David Zobacz posta
        A to co u nas tutaj w dziale było parę dni temu za 18k?.
        Rozbite , a co do ogłoszen 5-20tys to tak ja PZ pisze, to fikcyjne ogłoszenia. Nawet jak sie dodzwonisz lub Ci ktoś odpisze to zawsze bedzie sprzedana. Ale pewnie zaraz bedzie miał kolejna, bo "juz jedzie tylko musisz zaliczke wpłacic gdyż juz jest kilku chetnych"
        Przestań sie łudzić ze kupisz coś tak tanio, tym bardziej ze jest "górka na klasykach".
        Teraz 40-50 tys to są auta do gruntownego remontu albo angole
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #5
          A może to ceny w Ojro ;-)

          Komentarz

          Pracuję...
          X