Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupie/zamienie E31

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupie/zamienie E31

    Jak w temacie. Kupie E31 (840Ci najchetniej automat lub opcjonalnie 850i 6b). Ewentualnie najchetniej zamienie za moje E34 540i 6b Sedan (Diamantschwarz, zawieszenie m-technic, shadowline, czarne wnetrze, 299PS - sportowe katalizatory, dedykowany wydech srodkowy i koncowy Remusa - wydech z papierem homologacyjnym) lub (E34 540i 6b Touring (Cosmoschwarz, shadowline, szare wnetrze) - obydwa sprowadzone Niemiec po b.b. dlugich poszukiwaniach, obydwa w stanie "NIE polskim". Nie podjalem jeszcze finalnej decyzji, ktore z tych aut chcialbym oddac w rozliczeniu. Warunki finansowe do uzgodnienia. Jesli ktos akurat mysli o takim aucie, to lepsza opcja moze predko nie nadejsc (auta szybkie i b. rzadkie, Sedan 1z797 sztuk, Touring 1z499 sztuk) - szukanie igly w stogu siana.

    Prosze o kontakt przez forum.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    Ostatnio edytowany przez 4130; [ARG:4 UNDEFINED].

  • #2
    Pozwolisz kolego, że wyrażę swoją opinię... 850i sześciobiegowy manual, to raczej rarytas, a Ty piszesz - "opcjonalnie".
    I nie pisze się zamienię "na" e34, tylko za moje e34.
    Piszesz w "NIE polskim stanie". Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie się pisać z dumą - "jak od prawdziwego Polaka".
    Piszesz też, że min. auta są "szybkie". A zrywne też one są?
    Było Mercedesa Wziąć.

    Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
    http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

    Komentarz


    • #3
      Mam 840 1997r individual z Japonii.

      Komentarz


      • #4
        Kolego Rexman:

        1. Tak sie sklada, ze szukam 840 aut. Bez wzgledu na to, czy istnieja rzadsze wersje wsrod E31. Nic na to nie poradze, ze 850 z manualem traktuje jako plan b. - dlatego zwrot "opcjonalnie".
        2. Masz racje, poprawiam.
        3. Tez mam taka nadzieje. Aktualne realia sa jednak inne, stad takie obrazowe okreslenie w moim poscie. Pozytywem jest to, ze mozna obserwowac ostatnio pewna poprawe.
        4. Dosc popularny skrot myslowy, nie spodziewalem sie, ze kogos moze on "ukluc w oczy".

        Leta:
        Napisze PW

        I jeszcze taka uwaga ogolna. Nie podjalem finalnej decyzji, ktore auto bedzie na zamiane. Rzucam Wam temat, moze ktos akurat mysli o takiej E34, a moze ma dwie E31 i chcalby urozmaicic sklad w garazu. Nie chce robic tez nic na chybcika. Przed finalizowanem transakcji chcialbym dokladnie poznac historie auta, zbadac jego stan, przemyslec sprawe (oczywiscie dokladnie te same dzialania sugeruje drugiej stronie!). W przypadku takich samochodow, nie moze byc miejsca na pospiech. Wiec jesli ktos liczy na fast deal - "zobacz, mam zajebiste E31, wszystko perfekt - dajesz, wymieniamy sie - ale decyduj sie szybko" - nie chce, zeby to tak wygladalo. Masz E31, ktorej chcesz sie pozbyc z jakiegokolwiek powodu dot. stanu techn. prawnego, historii etc. i chcialbys wykorzystac okazje na zamiane - to prosze nie rob tego. Wszystko bedzie weryfikowane. W zadnym stpniu NIE zalezy mi na pozbywaniu sie tych samochodow. Zdaje sobie natomiast sprawe, ze teraz albo w przyszlosci ciezko bedzie mi podjac decyzje o sprzedaniu, bo wiaze sie to z ryzykiem, ze nie znajde nic dobrego w to miejsce. Takich samochodow sie nie sprzedaje - pewnie sami slyszeliscie taka rade wiele razy. Wymiana na pewny samochod, o rownym potencjale, ktore rowniez coraz ciezej dostac - to co innego. Jesli ktos mysli podobnie i ma do zaoferowania ciekawy samochod, to zapraszam do kontaktu i rozmawiajmy!

        Komentarz


        • #5
          Przepraszam, ale Twój pierwszy post zabrzmiał typowo handlarsko.
          Natomiast co do skrótu myślowego (szybkie)... myślisz że nasze ósemki jakie są? Też mają takie silniki.
          To chyba z jakiegoś ogłoszenia zakradło się to słowo do Twojego postu. Takie teksty działają na amatorów wiejskiego sprzętu kaskaderskiego.
          Wiem, że każda sroka swój ogon chwali, ale trzeba ważyć słowa. Miałem dwie e34 w pięknym stanie.
          A wystarczyło napisać, że łożyska na pierwszym biegu nie wyją. I wszystko jasne.


          Powodzenia w poszukiwaniach takiej jakiej oczekujesz!
          Było Mercedesa Wziąć.

          Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
          http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

          Komentarz


          • #6

            @rexman
            1. Nie jestem handlarzem, nie mniej jednak moj pierwszy post pojawil sie tu w celach 100% handlarskich (nie wiem jakie posty mialyby sie pojawiac w dziale "gielda").
            2. Skort myslowy "szybkie auto" jest w moim odczuciu powszechnie uzywane - rowniez w prasie motoryzacyjnej. Szczerze mowiac nie kojarzy mi sie zupelnie z ogloszeniami. Z ogloszeniami kojarzy mi sie "ludzie sie ogladaja", nie wspominajac o "lac i jechac".
            3. Wiem jakie silniki maja E31. E34 to oczywiscie nie jest zadna wyscigowka, ale wrazenia podczas przyspieszania wydaja mi sie troche brutalniejsze niz w E31 z aut. E31 szukam z mysla o spokojnych przejazdzkach.

            Zrobila sie nam dziwna wymiana, ale nie chowam zadnej urazy jakby co. Dzieki za zyczenia i rowniez powodzenia!

            Komentarz

            Pracuję...
            X