Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mw 850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #2
    Ale ktoś miał fantazję z tym wnętrzem ;-)

    Komentarz


    • #3
      Za Corvettę ile?

      Komentarz


      • #4
        Jest na allegro

        Komentarz


        • #5
          Daj spokój Sławek, wiem że czerwony kabriolet działa na podświadomość faceta, ale to totalna żenada jest. Ostatnio widziałem dwóch takich w czerwonym BMW. Obaj tak samo czerwoni jak to auto W dodatku nikt im nie powiedział że przenigdy dwóch facetów nie może jechać w jednym kabriolecie !

          a ja sobie na nich z góóóóóry lalem z Jeepa - taki otwarty Jeep to jedyna możliwość aby sobie bez żenady pojeździć kabrioletem, teraz widzę to wyraźnie - a byłem już blisko...

          Jedyna prawidłowa konfiguracja w kabrio z udziałem mężczyzny jest z młodziutką, ale pełnoletnią... W dodatku im większa różnica wieku tym lepiej. Tak co najmniej 50 lat, taaaa
          Ostatnio edytowany przez PZ; [ARG:4 UNDEFINED].
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • #6
            PZ Ty chyba jakiś kryzys przechodzisz...
            Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

            Komentarz


            • #7
              Ech Kuchel, Ty byś nie rozpoznał sarkazmu nawet gdyby ten podszedł i Cię kopnął w tyłek
              www.automobile-catalog.com
              http://www.facebook.com/automobilecatalog

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
                Daj spokój Sławek, wiem że czerwony kabriolet działa na podświadomość faceta, ale to totalna żenada jest. Ostatnio widziałem dwóch takich w czerwonym BMW. Obaj tak samo czerwoni jak to auto W dodatku nikt im nie powiedział że przenigdy dwóch facetów nie może jechać w jednym kabriolecie !

                a ja sobie na nich z góóóóóry lalem z Jeepa - taki otwarty Jeep to jedyna możliwość aby sobie bez żenady pojeździć kabrioletem, teraz widzę to wyraźnie - a byłem już blisko...

                Jedyna prawidłowa konfiguracja w kabrio z udziałem mężczyzny jest z młodziutką, ale pełnoletnią... W dodatku im większa różnica wieku tym lepiej. Tak co najmniej 50 lat, taaaa
                Zgadzam sie w pełni ale tylko z ostatnim akapitem.
                Z racji zawodu jeżdżę obecnie na zmianę pięcioma cabrio i innymi mocnymi sedanami. I jak tylko pogoda sprzyja to zawsze wybieram cabrio. I bynajmniej nie chodzi tylko o wiatr we włosach, bo to zawsze można zapewnić sobie małym kosztem , wystarczy jadąc rowerem rozpiac rozporek. A opinie innych ze czerwony albo różowy na to właśnie się leje najlepiej silna struga.
                Oczywiście nikogo tu nie chce obrażać . Ale jeżeli o mnie chodzi jak mam przyjemność z jazdy mocna bryka to tylko to się liczy. A jak ktoś się z zainteresowaniem odwraca za autem to tylko miły dodatek

                Komentarz


                • #9
                  Żona po 40-tce, 18-tki na boku nie mam więc nie biorę czerwonego cabrioleta ;-)

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                    Żona po 40-tce, 18-tki na boku nie mam więc nie biorę czerwonego cabrioleta ;-)
                    Poczekaj od czegoś trzeba zaczac

                    Komentarz


                    • #11
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
                        dwóch facetów nie może jechać w jednym kabriolecie !
                        https://www.youtube.com/watch?v=ktvN8mJZX3A

                        Komentarz


                        • #13
                          Wracjac do tematu czerwonej E31 to przy kolejnym przestawianiu samochodu zaczal dymic jeden silnik, pomimo ze wczesniej chodzil bardzo ladnie. Poniewaz dlugo stal mogla np puscic uszczelka pod glowica ,ale to tylko domysly. W zwiazku z tym spora obnizka ceny. Sztuka naprawde warta zachodu kompletna rowna nie rozbita nigdy.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X