Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam warsztatu do automatycznej skrzyni biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    No wlasnie jak to chyba czesto bywa nie wiadomo co ile byl olej zmieniany w skrzyni przed zakupem. Teraz jest 173k km. Ja ostatnio zmienilalem olej bo miske uszczelnialem. Moze faktycznie to skrzynia sie konczy, moze to sprzeglo, moze wszystko sie konczy i trzeba bedzie spalic a moze to po prostu jednorazowy chochlik... Na razie trzymam sie tej ostatniej wersji bo blad sie nie powtorzyl od 3k km. Odczytam blad to sie okaze czy trzeba cos z tym robic. Poki co ciesze sie autem i jezdze ile sie da

    Komentarz


    • #17
      zrobienie sprzęgła(kinetycznego) nie jest duzym kosztem.

      Komentarz


      • #18
        regeneracja hydrokinetyka to jakieś 1000 - 1500 plus zakład za wymiane weźmie pewnie koło 500 plus drugie 500 to olej także aż tak tanio nie wychodzi i pod warunkiem, że znajdziesz kogoś kto to potrafi, Adam wtopił kiedyś bo źle zregenerowali ...
        żeby podłączyć się do tej skrzyni musi być oryginalna/chińska głowica bmw ..

        Komentarz


        • #19
          kto ma problem z ASB niech dzwoni do Bohdana Palki, koleś naprawdę jest doskonały w automatach i jeśli nie pomoże przez telefon to z pewnością poleci kogoś z Waszego regionu, bo Ci ludzie się znają a z tego co mi kiedyś mówił to w PL jest chyba 4 mechaników, którzy czują automaty
          502 172 307
          888 379 304

          Komentarz


          • #20
            Odnośnie trybów awaryjnych 4Hp24, ja miałem kilka razy tryb awaryjny ,gdy skrzynia się dobrze rozgrzała czasami przechodziła w tryb awaryjny-powodem była źle wyregulowana linka wybieraka , jak wszystko się dobrze rozgrzeje a przy v12 grzeje i to dobrze materiały się rozszerzały z nimi linka też ,wystarczyło odrobinę wyregulować lub drążek zmiany biegów lekko pociągnąć miedzy D a 1 i też było ok. Wyregulowałem i jest ok.
            Oczywiście olej i filtr wymieniłem i skrzynia działa biegi zmienia ale według mnie nie jest idealnie bo czasami lekko kopnie ale i tak jest lepiej jak było .
            W sumie mając ją już 1,5 roku po Darku zrobiłem 6tyś. km

            Komentarz

            Pracuję...
            X